Profesjonalny kardiolog w Szczecinie – cennik

W XXI wieku kardiolog to jeden z najbardziej cenionych i najczęściej odwiedzanych specjalistów. W naszej klinice w Szczecinie znajdą Państwo pomoc najlepszych lekarzy – proponujemy Państwu profesjonalną opiekę i atrakcyjny cennik usług. Oprócz konsultacji kardiologicznej wykonujemy szereg badań, m.in. EKG, echo serca, próbę wysiłkową, holter ciśnieniowy i inne.

U nas nie ma mowy o miesięcznych oczekiwaniach na wizytę, ponieważ jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, że jeśli chodzi o zdrowie, liczy się każda sekunda. To my staramy się dopasować do Państwa, aby ustalić taki termin, który będzie Wam odpowiadał. Stawiamy na profesjonalną, rzetelną obsługę, a nasi lekarze to specjaliści z najlepszym wykształceniem i imponującym dorobkiem zawodowym. Wszystkie konsultacje i badania wykonujemy w przyjemnej atmosferze, nowoczesnych wnętrzach i na najlepszym technologicznie sprzęcie – wszystko po to, aby czuli się Państwo u nas jak najlepiej.

Kardiolog Szczecin – atrakcyjny cennik

W dzisiejszych czasach Wielu ludzi cierpi na mniej lub bardziej poważne choroby serca i układu krążenia. Nie da się ukryć, że tempo dzisiejszego życia nie wpływa pozytywnie na stan naszego zdrowia, dlatego problemy z sercem to jedne z najpopularniejszych dolegliwości Polaków. Społeczeństwo zmaga się ze schorzeniami kardiologicznymi, a wśród najpoważniejszych dolegliwości można wymienić m.in. miażdżycę tętnic wieńcowych, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, chorobę niedokrwienną serca czy zaburzenia rytmu serca.

To wszystko świadczy o tym, że wszyscy powinniśmy bardziej troszczyć się o zdrowie. Aby zapobiec negatywnym scenariuszom, warto regularnie chodzić do specjalisty i poddawać się kompleksowym badaniom. W końcu wczesna diagnoza znacznie poprawia rokowania pacjenta, a leczenie w odpowiednim czasie przynosi oczekiwane rezultaty. W tym miejscu serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszych kardiologów (Klinika – Szczecin).

Cennik z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy!

kardiolog Szczecin cennik

konsultacja kardiologiczna

150 zł Za wizytę

konsultacja z echo i ekg

250 zł Za wizytę

holter ekg 48h

200 zł Za wizytę

próba wysiłkowa

150 zł Za wizytę

holter ekg 24h

150 zł Za wizytę

holter ciśnieniowy

150 zł Za wizytę

ekg z opisem

50 zł Za wizytę